Ruzie
Eerder al bleek dat Isabelle ineens Show van Nederland alleen stond te presenteren. De officiële verklaring luidde dat het setje Gerard-Daniëlle Overgaag leuker was, en dat allleen daarom Isabelle solo ging. Geen ruzie, werd er nog benadrukt. Maar niets is minder waar. Volgens Gerard zou Isabelle hebben voorgesteld dat hij met Daniëlle zou presenteren. Daniëlle vertelde Isabelle toen volgens Gerard: "Als jij niet professioneel genoeg bent om met Gerard te presenteren, wil ik ook niet met jou presenteren".
Jaloers
Volgens Gerard is het dus niet Isabelle's keuze om alleen te presenteren, maar wil niemand meer met haar werken. Gerard vermoedt dat Isabelle hem boycot om twee redenen. Zo zou Gerard een smak geld hebben gekregen voor zijn gastoptreden en is Isabelle daar jaloers op. De andere reden is dat Gerard aan het begin had aangevraagd om vooral veel met Daniëlle te presenteren, omdat hij Daniëlle en Reinout al jaren heel goed kent. "Blijkbaar heeft Isabelle dat verkeerd opgevat", aldus Gerard.
Geit
Gerard en Isabelle hebben elkaar nog nooit ontmoet, ook niet op de SBS-redactie. Gerard vertelt dat SBS hem een contract heeft aangeboden, maar hij wil dit pas accepteren als er eerst wat dingen veranderen. Zo wil hij eerst dat "die Geit" (Isabelle, red.) opkrast, dat ze afstappen van het autocue-concept en dat er zorgvuldiger wordt omgegaan met de onderwerpen. Zo moet Show van Nederland geen Boulevard-kloon worden en vindt hij het goed dat ze zich de laatste weken meer op de Nederlandse artiest hebben gericht.
Onprofessioneel
Isabelle wilde niet reageren. Volgens geruchten zal ze niet heel lang meer bij Show van Nederland werkzaam zijn, omdat ze het programma, het team en de Hollandse onderwerpen spuugzat is. Gerard ergerde zich vooral aan dat laatste, omdat ze heel onprofessioneel alle Hollandse artiesten stond uit te lachen tijdens haar praatjes voor de camera.
| VVD-politicus Frits Huffnagel moest donderdag het veld ruimen bij Wie is de Mol?. Frist nam in tranen afscheid: | ||
|---|---|---|