Blue lijkt nog niet op Beyoncé of Jay-Z

Trotse oma Tina Knowles heeft geen idee op wie haar kleindochter Blue het meest lijkt. "Ze is nog maar een maand oud, dus gun haar wat tijd."
Blue lijkt nog niet op Beyoncé of Jay-Z

Of Blue het schone uiterlijk van haar moeder of de stoere trekken van haar vader heeft overgenomen is dus nog niet te zien. Wel wil Tina kwijt dat Blue een mooie baby is. "Ze is prachtig en het gaat goed met haar", vertelt ze aan het Amerikaanse blad People.

Blue Ivy Carter zag op 7 januari het levenslicht in New York. Het meisje is het eerste kind voor Beyoncé en Jay-Z, die hun dochter voor de buitenwereld verborgen houden. Hoewel ze veel geld kunnen verdienen aan een kiekje, hebben de kersverse ouders nog geen foto's van hun meid vrijgegeven. Oma Tina is erg blij met haar kleindochter en vindt het dan ook geen probleem om poepluiers te verschonen. "Het is de op een na beste baan die ik ooit heb gehad."

Laatst gewijzigd: vrijdag 10 februari 2012, 18:16
© NOVUM
vrijdag 25 mei 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Leven Dan Karaty drastisch veranderd
De laatste uren voor het Eurovisie Songfestival
Jan Smit hoopt op 'klein finaleplaatsje'
Jan Smit verrast Joan Franka met eigen versie You and Me
De winnaars van de eerste halve Songfestivalfinale (met filmpjes!)
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video