Het moet straks zaterdagavondamusement van niveau worden. Voorlopig zijn negen bekende Nederlanders toch vooral aan het oefenen op de dansvloer voor Strictly Come Dancing.
De AVRO herintroduceert Dancing with the Stars met de nieuwe titel vanaf half augustus. “Het dansen is echt totaal nieuw voor mij, ik heb in mijn hele leven echt nog nooit iets met professionele dans te maken gehad”, zegt Danny Froger. Om in conditie te komen, houdt hij zich aan een krachtvoerdieet. “Pasta als ontbijt, pasta als lunch… het is net de Tour de France maar dan op de dansvloer!”
Voor de kleine zanger is er wel een leuke bijkomstigheid. Op de dansvloer is hij namelijk een paar centimeter groter, al ziet Danny het voordeel nog niet echt. “Die hakken zijn echt de hel! Dat is nu echt even een ding, die vier centimeter extra ben ik niet gewend.”
En of Strictly Come Dancing ook goed is voor ontluikende liefde...? Bekijk het filmpje!