
Frans was de afgelopen tijd heel druk en heeft het voorbereiden van pakjesavond aan Mariska overgelaten. De vrouw des huizes heeft het Sinterklaasfeest met militaire precisie gepland, wat ook wel nodig is met vier kinderen. Nu heeft ze haar handen vrij.
Mariska vertelt RTL Boulevard: “Ik heb alles al af, heerlijk rustig dus! De kinderen zijn hier niet zenuwachtig, omdat ze niet weten wanneer we Sinterklaas vieren! Ik vertel ze lekker niks, dan zijn ze ook niet nerveus.”
Frans en Mariska vieren Sinterklaas ondaks Frans' drukke schema samen. Mariska: “Frans heeft lekker twee dagen vrij dus we vieren het gezellig met elkaar.” Frans vertelt dat zijn kinderen al weken druk zijn met Sinterklaas: “Ze zijn constant in de weer met tekeningen en lekkers voor het paard van Sinterklaas.”



