Echtgenoot wil Zsa Zsa Gabor laten plastineren

De echtgenoot van actrice Zsa Zsa Gabor wil haar lichaam na haar dood bewaren door het te plastineren, een techniek waarbij materiaal zoals siliconen in het lichaam wordt ingebracht.
Echtgenoot wil Zsa Zsa Gabor laten plastineren
"Mijn vrouw heeft er altijd van gedroomd dat haar schoonheid onsterfelijk zou zijn", zei Frederic von Anhalt (65), de achtste echtgenoot van de actrice, donderdag in de Duitse krant Bild. "Ik wil het geplastineerde lichaam van Zsa Zsa Gabor tonen met een van haar filmscčnes op de achtergrond."

Bewusteloos

Zsa Zsa Gabor (93) is dinsdag naar het ziekenhuis gebracht nadat ze bewusteloos was geraakt. Haar gezondheid is snel verslechterd nadat ze in juli haar heup had gebroken.

Anatoom

Von Anhalt zei dat de Duitse anatoom Gunther von Hagens de procedure voor het plastineren moet uitvoeren. De anatoom heeft controversiële exposities gehouden met opengewerkte geplastineerde lichamen waarvan alleen spieren zichtbaar waren.

Carričre

De Hollywoodactrice, die in Hongarije is geboren, heeft een lange carričre met onder andere films als John Hustons 'Moulin Rouge' (1952) en 'Touch of Evil' door Orson Welles uit 1958.

Zie ook:

Zsa Zsa Gabor met spoed terug naar ziekenhuis

Zsa Zsa Gabor wil laatste dagen thuis doorbrengen

Zsa Zsa Gabor ontvangt laatste sacramenten

Laatst gewijzigd: donderdag 02 september 2010, 16:41
vrijdag 25 mei 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Wint Zweden het Eurovisie Songfestival?
Teleurstelling groot bij Jan Smit
Leven Dan Karaty drastisch veranderd
De laatste uren voor het Eurovisie Songfestival
Jan Smit hoopt op 'klein finaleplaatsje'
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video