Dewi overwint angsten met fotoshoot Playboy

Dewi Pechler heeft met haar fotoshoot voor Playboy in een klap een einde gemaakt aan alle onzekerheden waar ze zo lang mee worstelde.
De zangeres werd in 2002 bekend dankzij haar deelname aan de talentenjacht Idols en was eerder dit jaar als Mystery Popstar te zien in het programma Popstars. Ze siert het septembernummer van Playboy.

Onzeker

"Ik was echt heel verlegen en werd vroeger gepest. Ik had dus altijd dat onzeker over me. Het was voor mij al een heel gedoe om elke keer maar weer op de bühne te staan. Acht jaar lang ben ik daar gewoon in gegroeid en heb ik het vak geleerd."

Uitlekken

Dewi ging al eerder uit de kleren voor het blad, maar omdat de foto's uitlekten, besloot Playboy deze niet te publiceren. Daar kwam het blootblad echter op terug. De zangeres is zeer te spreken over het resultaat van de fotoshoot. "Ik ben er heel blij mee."

Laatst gewijzigd: donderdag 09 september 2010, 22:25
© [CopyRight 2010, Novum]
vrijdag 10 februari 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Teh Bourne Legacy official Trailer
Dre en Roxeanne Hazes gaan eigen weg
LA The Voices deelt koek en zopie uit
Wieteke van Dort weer bij bewustzijn
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video