Goede Tijden Slechte Tijden in de ban van Ebolavirus

De paniek in GTST is bijna voelbaar, nu het ebola-virus het ene na het andere slachtoffer maakt. Maar voordat Meerdijk verandert in een spookdorp, proberen Ludo en Anton te redden wat er te redden valt.
Gerelateerde video's:Overleeft Noud Alberts het Ebola-virus?

Als Mark van Eeuwen alias Jack van Houten na een sabbatical weer voet aan wal zet in Meerdijk, is niet alleen de politieman back in town; hij neemt ook ‘n bijzonder souvenir mee. Inmiddels is half Meerdijk besmet en vallen er zelfs doden.

Eerst co-assistent Ron Bos en deze week valt ‘t barmeisje van De Koning weg. Ook Noud vertoont de heftige symptomen. En iedereen is natuurlijk verschrikkelijk ongerust. "Laura maakt zich zorgen. Heel erg veel zorgen. Echt heel erg veel. Is er dag en nacht mee bezig", aldus Jette van der Meij aan RTL Boulevard.

Volgens Ruud Feltkamp, Noud in de serie gaat zijn personage het heel erg zwaar krijgen. "Het zal kantjeboord worden of hij het gaat overleven of niet, zijn leven hangt aan een zijde draadje."

RTL Boulevard ging met gevaar voor eigen leven langs op de set.
Laatst gewijzigd: vrijdag 13 januari 2012, 20:20
donderdag 23 februari 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Rode loper Brit Awards
Vijftien Oscars onder de hamer
Vijftien Oscars onder de hamer
Oscars: Memorabele speeches
Oscars: Momenten die we niet snel zullen vergeten
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video