Bezittingen Liz Taylor leveren 183 miljoen op

Juwelen, schilderijen en andere spullen van Liz Taylor hebben bij veilingen 183 miljoen dollar opgebracht. De spullen werden in New York en Londen verkocht.
Bezittingen Liz Taylor leveren 183 miljoen op

Sommige kavels brachten meer dan vijftig zo veel op als verwacht. De grootste klapper was een schilderij van Vincent van Gogh. Het doek Vue de l'Asile de la Chapelle de Saint-Rémy bracht dinsdag bij een veiling in Londen 10,1 miljoen pond op.

In New York gingen juwelen, kledingstukken en andere memorabilia onder de hamer. Die veilingen brachten in totaal ruim 156 miljoen dollar op. Een parel van de diva vond voor een recordbedrag van 11,8 miljoen dollar een nieuwe eigenaar. Realityster Kim Kardashian telde 65 duizend dollar neer voor armbanden van Elizabeth.

De veilingen in Londen vonden dinsdag en woensdag plaats. De 38 schilderijen die te koop werden aangeboden brachten in totaal 15,6 miljoen pond op. Liz, die Oscars won voor haar rollen in Butterfield 8 en Who's Afraid of Virginia Woolf?, stierf op 79-jarige leeftijd aan hartfalen. Ruim 1800 bezittingen werden na haar dood geveild door Christie's.

Laatst gewijzigd: donderdag 09 februari 2012, 15:04
© NOVUM
vrijdag 25 mei 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Wint Zweden het Eurovisie Songfestival?
Teleurstelling groot bij Jan Smit
Leven Dan Karaty drastisch veranderd
De laatste uren voor het Eurovisie Songfestival
Jan Smit hoopt op 'klein finaleplaatsje'
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video