Tim Knol geeft vrijdag gratis concert in Amsterdam

Tim Knol geeft vrijdag een gratis optreden in Amsterdam. Het is de eerste van de drie Serious Gigs van 3FM.
Tim Knol geeft vrijdag gratis concert in Amsterdam

De zanger maakte vrijdag op zijn Twitter de locatie bekend. "Vanavond dus: Oudezijds Voorburgwal tegenover de Oude Kerk. Houden jullie ons warm? Dan houden wij jullie warm."

Eerder maakte 3FM bekend dat er drie gratis concerten komen van onbekende artiesten op geheime locaties. Via een speciale Facebook-pagina kunnen luisteraars door middel van hints raden waar de geheime locaties zijn. De hints voor de volgende twee concerten, zijn nog niet beschikbaar.

De 22-jarige zanger maakte in 2010 zijn debuut met het album Tim Knol, deze plaat werd bekroond met een Edison. Zijn tweede album Days verscheen vorig jaar. Tim maakte eind vorig jaar nog bekend een lange pauze te gaan nemen van de muziek, maar zal nog zeker tot maart toeren. Het optreden in Amsterdam begint om 17.00 uur.

Laatst gewijzigd: vrijdag 03 februari 2012, 13:04
© NOVUM
vrijdag 25 mei 2012
VAN MAANDAG TOT EN MET VRIJDAG OM 18:30 RTL 4
Wat ging er mis bij het Songfestival?
Op zoek naar de zomerhit van 2012
Brand bij repetities Holland's Got Talent
Wendy gaat helemaal los met Ushi
Bart de Graaff tien jaar dood
home | nieuws | entertainment | lifestyle | crime | royalty | foto | video