Na twee jaar toeren door Nederland mag Karin Bloemen weer de bloemetjes buiten zetten in het door haar zo geliefde Amsterdam én probeert ze quality time in te ruimen voor haar gezin.
Vorig jaar verhuisde Karin Bloemen met haargezin van Broek in Waterland naar de hoofdstad. "Amsterdam is echt een van de mooiste steden van de wereld", vertelt ze aan RTL Boulevard.
We ontmoeten Karin in het Vondelpark. Eigenlijk komt ze daar nooit, want daar heeft ze helemaal geen tijd voor. Quality time inruimen voor dochters Iona en Eliane is ook puzzelen, met al dat non-stop touren van La Bloemen. "Het is vaak 's ochtends om kwart over zeven eruit voor de kinderen dat ik denk: oh, au au au, maar dat doe ik dan ook. Ik ben zelfs gaan tennissen van de week. Jaja…"
Werk en privé combineren vindt Karin best wel zwaar. "Als werkende moeder trek je ook een zware wissel op je kinderen", vertelt de theaterdiva. "Als ik dan zeg: ik ga weer naar mijn werk, dan zeggen ze: ja daaagg. Ik kan ze niet meehelpen met hun huiswerk, of ‘s ochtends doorspreken, of overhoren."
Voetbalfan Karin speelt haar eigen finale op de dag dat Oranje Denemarken van ‘t veld moet spelen. "We geven mensen ff de tijd om dat biertje uit te drinken en een jurk aan te trekken dan op 9 juni begint om 21 uur de voorstelling waarschijnlijk heb ik dan de oranje vlaggen op mijn wangen zitten."
De laatste shows van Absobloodylutely Bloemiliciously Fanf*ckintastic zijn op 1, 2, 7, 8 en 9 juni in het De La Mar Theater in Amsterdam.