
Pierre Kartner, beter bekend als Vader Abraham, verbaasde zondagavond iedereen door een gelijkspel in de finale van het Songfestival te willen oplossen door te tossen. En dat was geen grap.

Voor de uitzending was Pierre haarfijn uitgelegd hoe de finale zou verlopen en ook dat hij, in geval van nood, zou moeten beslissen wie er wint. Pierre: “Ik heb het nog voor de show gezegd ‘nou zul je zien dat dat mij overkomt’. Nee, dat gebeurt niet zeiden ze toen, nee nee.. “
Toen Pierre uiteindelijk toch op het podium moest komen om te kiezen of Loekz of Sieneke moest winnen, had hij het even niet meer: “Het overviel me gewoon. Dan moet Vader een beslissing nemen alsof ik Onze Lieve Heer ben!”
Pierre wilde echt niet kiezen: “Ik had kruis of munt willen doen, maar dat mocht ook niet. Dat was hetzelfde geweest, maar dan lijkt het een beetje op een spelletje. Het was hetzelfde geweest en dan had ik het niet gedaan.”
Of Pierre nou bewust voor Sieneke heeft gekozen blijft maar de vraag. Wanneer RTL Boulevard hem nogmaals vraagt of hij wel echt voor Sieneke was antwoordt hij: “Ik blijf het nog even in een roes beleven dat ik gewoon Sieneke zei, omdat dat moest. Ik voelde dat van Yolanthe.”