RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

Jomanda spreekt weer, en waarschuwt Nederland

Bekijk alle  reacties »
Het medium Jomanda mag weer los. Na een half jaar zwijgen begon zij maandagavond, precies om negen uur, weer te praten.

Minuut

Tijdens een toespraak in de kapel van haar thuisbasis, het voormalige klooster Maria Vrede in Valkenburg, riep zij iedereen op met ingang van dinsdag elke dag om drie uur 's middags een minuut stilte in acht te nemen. Die stilte zet volgens haar een geestelijke bewustwording in beweging.

Maria

Op 5 september vorig jaar vroeg Maria haar volgens eigen zeggen om een half jaar te zwijgen. Zij hield haar mond vanaf de 29e september. "In dat half jaar heb ik leren luisteren en ervaren dat het fout dreigt te gaan met Nederland'', zei Jomanda.

Sensatie

"Nederland staat op de drempel van slavernij en onderdrukking'', vervolgde Jomanda. "Bommeldingen worden als grap uitgevoerd, bezuinigingen met een glimlach aangekondigd, omdat de bedenker van dit idee geen pijn in de portemonee heeft. De media zijn steeds meer op sensatie belust en hen wordt geen halt toegeroepen. De eenheid is ver zoek. Mensen met allerlei wetten bang maken mag niet, bewustwording is beter.''

Juliana

Jomanda vindt het geen toeval dat Juliana net in deze tijd is gestorven, waarin zij haar zwijgen heeft verbroken. "Juliana vertegenwoordigde een eenheid, en die eenheid is heilzaam voor het volk. Daar moeten we naar streven door elke dag een minuut stilte in acht te nemen''.

Sylvia

Desgevraagd wilde zij "niet veel woorden vuil maken'' aan de kwestie Sylvia Millecam. "De familie weet hoe de vork in de steel zit'', hield ze de boot af. Zij zei nog niets te hebben gehoord over een aanklacht tegen haar. De Inspectie voor de Gezondheidszorg verweet Jomanda onlangs Millecam te hebben misleid door haar te zeggen dat zij geen borstkanker had.

Lees ook:

Jomanda: ga niet naar kwakzalversMoeder Millecam: vervolg Jomanda niet'Schuld Jomanda bij dood Millecam'

Bekijk alle  reacties / reageer »

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo