RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

'Grotere psychologische kloof tussen man en vrouw'

Reageer
Hoewel mannen zich vaker bemoeien met het huishouden, blijft de emancipatie van de man op het emotionele vlak nogal achter. Dit blijkt uit een groot onderzoek.

Emoties

Ruim 1700 Nederlanders van 20 tot 45 jaar werden ondervraagd over hun partner. De man heeft volgens de uitkomst amper inlevingsvermogen en toont te weinig emoties. Doordat er nu ook meer vrouwen werken, is er een 'ongelooflijke psychologische ongelijkheid' ontstaan.

Watten

Vrouwen zijn volgens onderzoeker Noort ontevreden over de inzet van hun man in het huis, maar vinden dat niet het ergste. Ze willen juist vaker 'psychologisch in de watten worden gelegd'.

Tips

Om de man te helpen bij de wensvervulling van de vrouw, heeft Noort in zijn boek ook allerlei versiertips gezet die 'echt werken' en laat hij zien hoe mannen kunnen scoren in hun relatie. Noort: "Mijn vrouw is werkelijk hartstikke tevreden''.

Eind volgend jaar verschijnt het boek over mannen, naar aanleiding van het onderzoek.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo