In Liverpool geeft een vrouw op straat zomaar geld weg aan willekeurige voorbijgangers. Ze wil graag 'iets aardigs doen'.
Extraatje
De 79-jarige Ruby Dickens verklaart dat ze onlangs de beschikking kreeg over 'wat extra geld' en dat ze dat geluk graag met anderen wil delen. "Het is een heerlijk gevoel om geld aan iemand te geven. En, het is altijd leuk om wat extra's te krijgen, toch?" In totaal wil ze zo'n 1500 euro uitdelen.
Grap?
Sommige mensen weigerden het geld, omgerekend 7,40 euro. "Misschien dat ze dachten dat het om een grap ging", denkt Dickens. Ze benadrukt dat haar intenties helemaal oprecht zijn. "Ik heb het extra geld gewoon echt niet nodig." Ze zegt nog een paar dagen geld uit te zullen delen. "En dan is het genoeg!", besluit ze.
Lees ook:
Meer opmerkelijke berichten
Bekijk ook:
Opmerkelijke reportages uit het RTL Nieuws
© RTL Nieuws.nl