RTL Nieuws

Al-Qaeda: Koningin Elizabeth is vijand van islam

De Britse koningin Elizabeth is 'een van de ergste vijanden van de islam'.
fotoFoto

Al-Qaeda: Koningin Elizabeth is vijand van islam

Videoboodschap

Dat zou Ayman al Zawahiri, de tweede man van het terroristennetwerk al Qaeda, hebben gezegd op een videoboodschap. Op dezelfde videoband staat ook de afscheidsboodschap van een van de daders van de aanslagen op 7 juli in Londen.

Uitgezonden

De Britse krant The Sunday Times meldt dat het de volledige videoband in handen heeft. Delen van de 27 minuten videoboodschap werden in september uitgezonden door de Arabische zender al Jazeera. De vorstin zou verantwoordelijk zijn voor de Westerse 'kruistocht' tegen moslims.

Bekentenis

Op de band staat de bekentenis van Mohammed Sidique Khan, een van de daders van '7/7', en een boodschap van Al Zawahiri. Volgens The Sunday Times heeft de Britse veiligheidsdienst MI5 de beveiliging van Elizabeth ingelicht over de dreigende taal van de al-Qaeda-voorman.

Tell A Friend
mail
Print
Print Al-Qaeda: Koningin Elizabeth is vijand van islam
Tip De Redactie
Tip de redactie
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

rtl 365
RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES