RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

Gevaarlijk verband neuspeuteren en pinnen

Reageer
Eens lekker in je neus pulken blijkt ook behoorlijk gevaarlijk te kunnen zijn. Pas op bij het pinnen!

Gevaar

Negen op de tien Nederlanders peuteren wel eens in hun neus, zo blijkt uit het nationale hygiëneonderzoek van het tijdschrift gezondNU. Niet erg hygiënisch, en daardoor ook gevaarlijk.

Staphylococcus-bacterie

GezondNU onderzocht pinautomaten op de Staphylococcus-bacterie, die infecties kan veroorzaken en verantwoordelijk is voor de beruchte MRSA-ziekenhuisinfecties. Eén op de tien automaten bleek besmet. Het smerigste monster bleek na onderzoek 26 kolonies met uitgegroeide bacteriën te bevatten.

Schoonmaakbeleid

Eén van Nederlands grootste banken heeft onmiddellijk na het bekend worden van de cijfers van het onderzoek van gezondNU maatregelen getroffen. Het schoonmaakbeleid werd per direct in het hele land geïntensiveerd.

Klik hier voor het onderzoek:

De uitkomsten van het onderzoek naar neuspeuteren

Bekijk ook:

Meer berichten over de gezondheidszorg

Doe mee aan de dagelijkse RTL Nieuwsquiz:

Vijf vragen over het nieuws van de afgelopen 24 uur.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo