RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 15 januari 2010, 20:16

Nederlanders tussen hoop en vrees

'De hoop wordt steeds minder'

Reageer
Na de aardbeving in Haïti worden nog 18 Nederlanders vermist. Hun familieleden en vrienden leven tussen hoop en vrees.

Arie van der Bor uit Krimpen aan de IJssel bijvoorbeeld. Hij heeft sinds de aardbeving afgelopen dinsdag niets meer van zijn dochter Gaby en schoonzoon Gosse vernomen. Zij waren daar om hun adoptiekinderen op te halen.

Bekijk de reportage over de familie Van der Bor

Voor RTL Nieuws is Erik Mouthaan in Haïti, in de hoofdstad Port-au-Prince. Hij bericht over een ondraaglijke stank, lijken op straat en wanhopige overlevenden.

In het zwaar getroffen land neemt de spanning toe. Opslagplaatsen van de Verenigde Naties worden geplunderd. Dat komt vaker voor in noodsituaties, zegt de VN, maar het betekent wel dat nu geen eten meer kan worden uitgedeeld.

De hulpverlening verloopt in het oog van de bewoners slecht. Woedende Haïtianen hebben wegblokkades opgeworpen van lijken en stenen.

Wil je een overzicht van de verwoestingen? De Verenigde Naties hebben de schade in het land in kaart gebracht.

En het laatste nieuws vanuit Haïti kan je volgen via de verschillende Twitter-feeds, die RTLNieuws.nl in één Twitter-list heeft samengevoegd.

Reageer

Laatste gerelateerd nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo