RTL Nieuws | 20 maart 2010, 11:02
'Job Cohen krijgt bijles economie'
De nieuwe leider van de PvdA, Job Cohen, krijgt bijles van een ploeg hoogleraren en oud-bewindslieden. Hij laat zich bijspijkeren op economisch gebied.
Dat schrijft De Telegraaf. Cohen krijgt soms de kritiek dat hij te weinig weet van overheidsfinanciën om Nederland door de crisis te loodsen, anders dan zijn voorganger Wouter Bos.
Toch heeft Cohen al gezegd dat er flink moet worden bezuinigd. De lage en middeninkomens wil hij daarbij ontzien. Hij wil de klappen laten opvangen door degenen die het meest verdienen.
Mensen die net een auto bij elkaar hebben gespaard, moeten niet gedwongen worden die weer de deur uit te doen, vindt Cohen. "Laten we bij bezuinigingen het niet zo doen dat zij die auto niet meer kunnen rijden."
© RTL Nieuws.nl
Tell A Friend

Print

Tip De Redactie
