RTL Nieuws | 12 augustus 2010, 19:41
Giro 555 toch open voor Pakistan
Giro 555 gaat toch open voor hulp aan Pakistan. Dat zeggen de Samenwerkende Hulporganisaties, SHO. Duizenden mensen hadden via twitter gevraagd om een inzamelingsactie.
De hulporganisaties weigerden eerst, omdat ze vonden dat de overstromingen in Pakistan niet genoeg leefden onder de Nederlanders. Ook vond de SHO de vakantieperiode geen goede tijd om geld in te zamelen.
Dat leidde tot veel discussie, waardoor volgens de SHO de aandacht van de eigenlijke ramp werd afgeleid. "Veel mensen hebben duidelijk gemaakt één herkenbaar nummer te willen om geld te storten. Wij willen die vraag graag beantwoorden", aldus SHO-voorzitter Farah Karimi.
14 miljoen Pakistanen zijn getroffen door de ramp. 1600 mensen overleefden de overstromingen niet. Volgens de VN is het de grootste natuurramp ooit.
© RTL Nieuws.nl
Tell A Friend

Print

Tip De Redactie
