RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 05 januari 2012, 12:35

Storm houdt tot vannacht aan

Reageer
De wind gaat voorlopig nog niet liggen. Dat zegt RTL-weerman Peter Timofeeff. De harde wind en zware tot zeer zware windstoten houden nog de hele dag aan.

De harde wind die over het land raast, gaat voorlopig niet liggen. Nog de hele dag verwacht Peter Timofeeff onstuimig weer met veel wind en regen. Pas in de loop van vrijdag wordt het iets rustiger en droger.

Weerman Peter Timofeeff:

"Tot vannacht stormachtige winden met zware tot zeer zware windstoten"


In het noorden zorgt het noodweer voor veel problemen. In het Groningse Tolbert worden mensen en vee geëvacueerd uit angst dat een dijk door gaat breken. Het water loopt al over de dijk heen. De boten naar Vlieland varen niet en ook naar Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog ondervinden boten problemen.

Ook in rest van het land problemen

Ook in andere delen van het land zorgt het weer voor problemen. Op Schiphol zijn vluchten geannuleerd en in Rotterdam zijn alle markten afgelast omdat de harde wind gevaar kan opleveren voor marktkooplui en bezoekers. In Alblasserdam moeten bedrijven zich voorbereiden op een mogelijke evacuatie.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo