RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

Moeder Millecam: vervolg Jomanda niet

Reageer
De moeder van Sylvia Millecam vindt niet dat 'het genezend medium' Jomanda moet worden vervolgd voor de dood van haar dochter. Dat zei ze tegen Omroep Brabant.

Hulp onthouden

Het Openbaar Ministerie gaat bekijken of er een strafrechtelijk onderzoek komt naar het handelen van Jomanda. Aanleiding is een rapport van de Inspectie voor de Gezondheidszorg. Daarin staat dat medium Jomanda Sylvia Millecam zou hebben misleid door haar te zeggen dat ze geen borstkanker had. Het rapport ligt inmiddels bij het OM en er zijn ook al gesprekken geweest tussen de inspectie en justitie.

Niet misleid

Volgens de moeder kende Sylvia Millecam Jomanda wel, maar liet ze zich niet misleiden. Ze zou ook wel degelijk reguliere artsen hebben bezocht. Ze vindt het kwalijk dat de Inspectie niets heeft gezegd over een mogelijke vervolging.

Moeite

Ze heeft er grote moeite mee dat het overlijden van haar dochter weer wordt opgerakeld. "Ik vraag me af of er ook zoveel stennis zou zijn gemaakt als het de dochter van mijn buurvrouw was geweest."

Lees ook:

'Schuld Jomanda bij dood Millecam'

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo