Tilburgse kermis stopgezet vanwege noodweer
Goed voorbereid
Volgens een woordvoerder van de gemeente Tilburg hebben de onweersbuien niet tot problemen geleid. Kermisexploitanten werken altijd buiten, die weten heel goed wat ze moeten doen als er dergelijk weer aankomt, zegt hij.
Reuzenrad
De Tilburgse brandweer heeft op verzoek van de eigenaar van het reuzenrad aan de Paleisring de ballasttank van het gevaarte gevuld met 15.000 liter water. De brandweer assisteert daar standaard bij omdat anders het reservoir nooit zo snel is te vullen, aldus de gemeentewoordvoerder.
Zonnetje
Rond half acht brak de zon weer voorzichtig door boven Tilburg. Er deden zich volgens de woordvoerder geen incidenten voor door het noodweer. De Tilburgse kermis is de grootste kermis van de Benelux en wordt gehouden in de binnenstad van Tilburg.



