RTL Nieuws
'De Daad' duurt vijf minuten en 24 seconden
Reageer
De gemiddelde tijd dat de penis in opgewonden toestand in de vagina kan blijven is 5 minuten en 24 seconden. Dat blijkt uit universitair onderzoek.
Zeven
Engelsen weten het seksplezier tot ruim zeven en een halve minuut te verlengen en Amerikanen tot zeven minuten. Nederlanders zitten met zeven minuten en zes seconden daar net onder.
Publicatie
Het staat allemaal in een een publicatie van neuropsychiater en universitair hoofddocent seksuele psychofarmacologie dr. Marcel Waldinger en collega's in de Journal of Sexual Medicine (juni 2005).
Primeur
Het is voor het eerst dat een dergelijk groot epidemiologisch onderzoek is gedaan naar de zogenaamde intravaginal ejaculation latency time, ofwel de tijd vanaf het moment van penetratie tot moment van ejaculatie in de vagina.
Lees ook:
Meer opmerkelijke berichten



