RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

Ruim 21,5 miljoen euro voor Pakistan

Reageer
Bij de televisieactie voor Pakistan is 21,5 miljoen euro opgehaald.

Verenigde Naties

Voor de tv-actie gaven Nederlanders al drie miljoen. De regering deed daar nog eens twee miljoen euro bij. Tijdens de televisieactie op Nederland 2 werd iedereen opgeroepen om geld te geven voor de slachtoffers van de aardbeving in Pakistan. En dat geld is hard nodig. De Verenigde Naties hebben al aangegeven honderden miljoenen extra nodig te hebben om de slachtoffers te helpen.

Onderwijs

Minister Van Ardenne van Ontwikkelingssamenwerking maakte bekend vijf miljoen euro beschikbaar te stellen. Het geld is bestemd voor onderwijs aan de kinderen in de kampen die nu niet naar school kunnen.

Sneeuwval

In Pakistan zitten nog bijna drie miljoen mensen zonder tenten, dekens en voedsel. Dit terwijl over vijf weken al de eerste sneeuwval wordt verwacht in Pakistan. Via het gironummer 800800 kan nog steeds geld worden overgemaakt.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo