RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 12 oktober 2007, 00:22

Met 18 jaar één paspoort inleveren

Reageer
Het automatisch krijgen van de dubbele nationaliteit is binnenkort voorbij.

Kiezen

Buitenlandse kinderen die vijf jaar in Nederland wonen en Nederlander willen worden, moeten voortaan, als ze 18 jaar worden, kiezen voor een Nederlands paspoort of voor het paspoort van hun moederland. Dat meldt RTL Nieuws. Minister Hirsch Ballin van Justitie wil niet meer dat deze kinderen de dubbele nationaliteit houden. Hij doet het voorstel vandaag in de Ministerraad.

Terroristen

Ook terroristen worden aangepakt. Wie twee nationaliteiten heeft en een misdrijf pleegt dat de belangen van de staat schaadt, moet zijn Nederlandse paspoort inleveren.

Wilders

De dubbele nationaliteit ligt gevoelig in politiek Den Haag. Nog geen half jaar geleden probeerde PVV-voorman Wilders de PvdA-staatssecretarissen met twee paspoorten buiten het kabinet te houden.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo