RTL Nieuws | 23 maart 2008, 18:10
Site Wildersfilm uit de lucht gehaald
Reageer
Internetprovider Network Solutions heeft de website fitnathemovie.com van Geert Wilders uit de lucht gehaald.
Klachten
Het Amerikaanse Network Solutions voert als reden voor het platleggen van de site aan dat er meerdere klachten over de website zijn binnengekomen.
Onderzoek
Network Solutions wil nu eerst onderzoeken of de inhoud van de website in strijd is met de eigen reglementen. Pas daarna zal de provider besluiten of en wanneer de site weer toegankelijk zal worden op het internet.
Eerdere pogingen
Geert Wilders is van plan de komende week zijn film Fitna uit te brengen op het internet. Eerdere pogingen om de film uit te zenden op televisie mislukten. Ook een vertoning met een aansluitende persconferentie in Nieuwspoort in Den Haag ging niet door vanwege de torenhoge beveiligingskosten.



