RTL Nieuws | 16 mei 2008, 11:26

Topbestuurders: stop kritiek op salaris

Topbestuurders van multinationals zijn boos vanwege de aanhoudende kritiek op hun salarissen.
fotoFoto

Topbestuurders: stop kritiek op salaris

Waardering

In de Volkskrant zegt de leiding van onder meer Shell, KPN en Essent dat ze meer waardering wil voor haar inspanningen.

Respect

Shell-topman Van der Veer, in 2007 goed voor 9,4 miljoen euro, zegt: "We zijn normale mensen die ook normaal respect verdienen." KPN-voorman Scheepbouwer zegt dat alle aandacht voor hun topinkomens 'voelt als een beetje discriminatie'.

Verdwijnen

De bestuurders vinden het logisch dat bij een hoofdkantoor van Nederlandse multinationals mensen werken met hoge salarissen. De ophef over de salarissen kan er toe leiden dat de hoofdkantoren uit Nederland verdwijnen.

Weinig begrip

"De keuze is aan de samenleving", aldus Van der Veer. "Ik merk dat er weinig begrip is voor de behoeften van een groot bedrijf. Dat vind ik ontstellend."

Tell A Friend
mail
Print
Print Topbestuurders: stop kritiek op salaris
Tip De Redactie
Tip de redactie
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

GEZIEN OP TV

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

rtl 365
RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP