RTL Nieuws | 23 februari 2009, 09:20

Brochure scheppingsleer huis aan huis

Bij alle Nederlanders valt vandaag de brochure 'Evolutie of Schepping? Wat geloof jij?' in de bus.
fotoFoto

Brochure scheppingsleer huis aan huis

Geloof

Een groep behoudende christelijke organisaties wil met de brochure de evolutieleer aan de orde stellen. In de brochure staat onder meer dat de evolutieleer van Charles Darwin technisch niet te bewijzen is. De evolutieleer zou daarom tot een geloof behoren, net als het scheppingsverhaal.

Knevel

De verspreiding van de brochure, die een oplage heeft van 6,6 miljoen, valt ruim anderhalve week na de geboortedag van Darwin op 12 februari. Eerder deze maand barstte binnen de kringen van de EO een discussie los over het thema, nadat EO coryfee Andries Knevel in een televisieprogramma afstand had genomen van de scheppingsleer.

Tegenactie

Niet iedereen is gecharmeerd van de brochure. Webloggend Nederland is een tegenactie begonnen. Op TerugNaarJeMaker.nl roepen de weblogs iedereen die niet gediend is van de brochure op om die terug te sturen naar de maker, Kees van Helden in Urk.

Tell A Friend
mail
Print
Print Brochure scheppingsleer huis aan huis
Tip De Redactie
Tip de redactie
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

GEZIEN OP TV

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP