RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 27 april 2009, 17:20

Schadeclaims na maagoperaties Emmen

Reageer
Bij letselschadebureau Pals Groep zijn 16 verzoeken tot het indienen van een schadeclaim binnengekomen tegen het Scheper Ziekenhuis in Emmen na het ondergaan van een maagoperatie.

Nietjes

Het gaat in vrijwel alle gevallen om naadlekkages. In bijna alle zaken verhalen de verzoekers over de nietjes die bij de hechtingen zijn gebruikt bij de maagoperaties, aldus schaderegelaar Bert Heida van de Pals Groep. Het Emmer ziekenhuis is onlangs gestopt met maagverkleiningsoperaties, omdat zes mensen zijn gestorven na zulke operaties.

Complicaties

Door de publiciteit over de affaire stromen de schadeverzoeken bij het letselschadebureau binnen. Vier aanvragers zijn familieleden of partners van patiėnten die na een maagverkleining in het Scheper Ziekenhuis zijn overleden. Bij de overige aanvragers traden complicaties op na een maagingreep in het ziekenhuis. Ze hebben daardoor lang in het ziekenhuis gelegen of ondervinden nog steeds problemen.

OPROEP

Nabestaanden en slachtoffers hebben een mailadres geopend waarop lotgenoten met elkaar in contact kunnen komen. RTL Nieuws roept ziekenhuismedewerkers, andere zorgverleners en gedupeerden op zich te melden via sunniva.matla@rtl.nl. Uw informatie wordt vertrouwelijk behandeld.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo