RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 29 april 2009, 12:26

Aangifte tegen Scheper Ziekenhuis

Reageer
Twee nabestaanden van patiënten die na een maagverkleining in Emmen zijn overleden, doen aangifte tegen het ziekenhuis wegens dood door schuld.

Aangifte

Een gedupeerde, bij wie zo'n operatie niet goed is verlopen, doet ook aangifte tegen het Scheper Ziekenhuis. Het trio neemt geen genoegen met het intern onderzoek dat het ziekenhuis inmiddels is begonnen naar fataal verlopen maagverkleiningen.

Gestopt

Het ziekenhuis is inmiddels gestopt met maagverkleiningoperaties, nu blijkt dat in een korte periode zeker vijf mensen door deze ingreep zijn gestorven. Woordvoerder De Haan van het trio dat aangifte doet, zegt dat er inmiddels met de politie contact is geweest.

4 maanden

"Ons is gezegd dat het zeker zin heeft aangifte te doen. Om dit te kunnen doen, moeten we ergens volgende week naar het bureau." De Haans vrouw werd in het ziekenhuis in Emmen geopereerd. De operatie mislukte maar liep niet fataal af. Zij lag vier maanden in een ander ziekenhuis om te herstellen.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo