Sollied stapt per direct op bij Heerenveen

Het voetbalseizoen is nog maar net begonnen, en de eerste trainer heeft al ontslag genomen. Trond Sollied heeft per direct zijn functie neergelegd bij Heerenveen.
fotoFoto

Sollied stapt per direct op bij Heerenveen

Evaluatiegesprek

De oefenmeester en de Friese club concludeerden tijdens een evaluatiegesprek dat het beter is onmiddellijk uit elkaar te gaan. Jan de Jonge, hoofd opleidingen bij Heerenveen, zal als interim-trainer functioneren.

Eerste reactie

Sollied was bezig aan zijn tweede seizoen bij Heerenveen. Hij loodste de club naar de winst van de KNVB-beker, de enige echte prijs die Heerenveen ooit heeft gewonnen. De directie van de Friese club noemt het vertrek van Sollied in een eerste reactie betreurenswaardig maar ook onvermijdelijk. Er zouden te grote cultuurverschillen tussen de Noorse trainer en Friese club bestaan.

Onduidelijk

De directie laat ook weten dat Foppe de Haan beschikbaar is om de nieuwe technische staf bij te staan. Het is onduidelijk hoe de oud-trainer van Heerenveen en Jong Oranje dat gaat doen. Heerenveen heeft voor maandagavond 18.00 uur een persconferentie belegd. Assistent-trainer Chris van Puyvelde is solidair met Sollied en vertrekt ook. Beide oefenmeesters werken al jaren samen.

Eerste

Sollied is de eerste trainer die dit seizoen de eredivisie verlaat. Heerenveen begon slecht aan de competitie. De formatie haalde slechts vier punten uit vijf duels. NAC was afgelopen zondag in Breda te sterk (2-0). Heerenveen plaatste zich wel voor de groepsfase van de Europa League.

Tell A Friend
mail
Print
Print Sollied stapt per direct op bij Heerenveen
Tip De Redactie
Tip de redactie
   
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:
HET IS LENTE...


Wat is jouw favoriete jaargetijde?
Lente
Zomer
Herfst
Winter
Wat is jouw favoriete jaargetijde?
aantal: ##total##

DE KAMPIOENSRACE!
RTL NIEUWS OP TWITTER

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP