Auto rijdt tankstation A27 binnen

Een auto is een benzinestation langs de A27 tussen Meerkerk en Gorinchem binnengereden. Daarbij is een man van 33 jaar omgekomen. Zes mensen raakten gewond, van wie drie ernstig.
videoVideo's
fotoFoto's (5)

Enorme ravage na crash in tankshopvideo

Tweede auto

Het incident gebeurde aan de kant van de rijbaan richting Breda. Een 35-jarige Utrechter reed in volle vaart op het tankstation af en botste op een auto die bij de pomp stond. De twee auto's schoten samen de Esso-shop in. Het is nog onduidelijk hoe het drama kon gebeuren. De man uit Utrecht is zo zwaargewond dat hij nog niet gehoord kan worden.

Onderzoek

Onder de zes gewonden is een 59-jarige medewerkster van de tankshop. De technische recherche is bezig met het onderzoek. De inzittenden moesten uit de auto's worden geknipt. Het ongeluk zorgde voor lange files in beide richtingen op de A27. Alle wegen zijn weer vrijgegeven.

 

Was jij in de buurt en heb je foto's?:

 

 

Mailen kan ook: nieuwsbeeld@rtl.nl

Tell A Friend
mail
Print
Print Auto rijdt tankstation A27 binnen
Tip De Redactie
Tip de redactie
   
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:
OLYMPISCHE SPELEN
Vancouver 2010

Vancouver 2010

De Olympische Spelen beginnen! Op deze site uitgebreid aandacht aan 's werelds grootste evenement.

Bloggen vanuit het HHH

Bloggen vanuit het HHH

Esther Coumans gaat in het Holland Heineken House in Vancouver werken. Hier blogt ze over wat ze meemaakt.
RTL NIEUWS OP TWITTER
WAT DENK JIJ?


Ik kan mij een leven zonder contant geld best voorstellen
Ja
Nee
Ik kan mij een leven zonder contant geld best voorstellen
aantal: ##total##

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP