'Prins moet zomerhuis laten varen'

De VVD vindt dat prins Willem-Alexander conclusies moet trekken uit de ophef over zijn vakantiehuis in Mozambique.
fotoFoto

'Prins moet zomerhuis laten varen'

"Als er zoveel onduidelijkheid en kritiek is, dan moet de prins kiezen voor zijn toekomstig koningschap en niet voor het zomerhuis." VVD-Kamerlid Willibrord van Beek zei dat op Radio 1.

“Ik kan me voorstellen dat je je niet bij de eerste tegenwind terugtrekt", aldus Van Beek. "Er zijn twee mogelijkheden: de prins maakt duidelijk dat we ons geen zorgen hoeven te maken, omdat het een weloverwogen, goede beslissing is. Maar als hij daarvan niet overtuigd is, dan gaat zijn ambt boven zijn zomerhuis.”

Het project in Mozambique is omstreden omdat er sprake zou zijn van corruptie. Ook zou de lokale bevolking er weinig voordeel bij hebben. Willem-Alexander zegt dat hij slapeloze nachten heeft van alle kritiek.

Tell A Friend
mail
Print
Print 'Prins moet zomerhuis laten varen'
Tip De Redactie
Tip de redactie
   
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:
DE KAMPIOENSRACE!
RTL NIEUWS OP TWITTER

POLL


Het is een goed idee om ouders te straffen voor hun spijbelende kind.
Eens
Oneens
Het is een goed idee om ouders te straffen voor hun spijbelende kind.
aantal: ##total##

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP