RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 21 mei 2010, 14:27

Veel onterechte declaraties korpschefs

Korpschefs moeten declaraties terugbetalen

Reageer
Korpschefs hebben te veel gedeclareerd. Dat bevestigt een onderzoek in opdracht van Binnenlandse Zaken na onthullingen van RTL Nieuws.

Uit het onderzoek van het ministerie blijkt dat twaalf korpschefs onterechte toelages hebben ontvangen. Bij zeventien chefs was de vaste representatievergoeding te hoog.

Tien korpschefs ontvingen een vaste representatietoelage, maar declareerde daar bovenop nog eens allerlei representatiekosten. Bij 30% van de onderzochte declaraties was er geen bonnetje of was er iets anders mis.

De korpschefs voelen zich trouwens opgelucht: onder alle foute declaraties en extraatjes stond een handtekening van hun baas, de burgemeester of zelfs de minister.

Demissionair minister Hirsch Ballin van Justitie wil dat onterecht uitbetaalde declaraties en toelages worden terugbetaald.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo