RTL Nieuws | 05 juli 2010, 03:21

Leven van Anne Frank in stripvorm

Kinderen die interesse hebben in het verhaal van Anne Frank, maar nog niet zo goed kunnen lezen, kunnen het levensverhaal van de onderduikster vanaf vrijdag in stripvorm lezen.
fotoFoto

Leven van Anne Frank in stripvorm

Modern jasje

Dat zegt directeur Hans Westra van de Anne Frank Stichting . Het idee voor de 'grafische biografie', zoals het stripboek wordt genoemd, is ontstaan omdat kinderen minder lezen dan vroeger. Daarom moest het verhaal in een modern jasje worden gestoken.

9/11 Report

Schrijver Sid Jacobson en tekenaar Ernest Colón zijn verantwoordelijk voor het boek. Zij werden vooral bekend door The 9/11 Report , een strip over de aanslagen van 9 september 2001 in New York en Washington.

50 jaar Anne Frank Huis

Het album wordt uitgebracht ter ere van het 50-jarig bestaan van het Anne Frank Huis. Het ligt niet alleen in Nederland in de winkel, maar wordt over de hele wereld verkocht. Ook is er naast het stripboek een uitgebreid lespakket voor middelbare scholen.

Tell A Friend
mail
Print
Print Leven van Anne Frank in stripvorm
Tip De Redactie
Tip de redactie
Reageer
Reageer
 
reageerreacties op dit artikel
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

GEZIEN OP TV

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES

ADVERTORIALS
SITEMAP