RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 19 januari 2012, 19:34

Slachtoffer steekpartij Arnhem (15) overleden

Reageer
Een 15-jarig meisje dat zaterdag in Arnhem levensgevaarlijk gewond raakte door een steekpartij, is overleden. In de zaak zijn twee verdachten aangehouden.

De steekpartij vond plaats in de Stadhoudersstraat in Arnhem, de woonplaats van het meisje. Door de steekpartij raakte ook de vader van het meisje gewond. Hij bleef buiten levensgevaar.

14 dagen in de cel

De verdachten zijn een 14-jarige jongen uit Capelle aan den IJssel en een 17-jarige jongen uit Rotterdam. De jongen uit Rotterdam wordt vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. De jongste verdachte is al voorgeleid en voor 14 dagen in bewaring geplaatst. De aanleiding voor de steekpartij is niet duidelijk.

Na het incident verstopte de 14-jarige jongen zich in de struiken. Op aanwijzingen van getuigen kon de politie hem traceren. Er was een waarschuwingsschot nodig om hem te dwingen tevoorschijn te komen. Het is niet duidelijk wat de relatie is tussen de jongen en het meisje. Hij is niet het ex-vriendje van het meisje, zoals de politie eerder zei.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo