Topcrimineel Willem Holleeder vrij
De 53-jarige Holleeder werd veroordeeld voor negen jaar cel voor het afpersen van mensen in de vastgoedwereld. Hij is nu zes jaar na zijn veroordeling vrijgelaten, na het uitzitten van tweederde van zijn straf.
Misdaadverslaggever John van den Heuvel zegt in De Telegraaf dat Justitie voorzorgsmaatregelen heeft genomen om te voorkomen dat Holleeder direct slachtoffer zou worden van een aanslag.
In geblindeerde auto naar geheime plek
De topcrimineel zou in een geblindeerd voertuig de gevangenispoort zijn uitgereden en op een geheime plek 'op de openbare weg zijn afgezet'. Bekenden zouden hem daar hebben opgepikt, zegt Van den Heuvel.
Wat Holleeder nu gaat doen, is niet bekend. Volgens zijn advocaat wil hij buiten de publiciteit blijven.
Voorlopig geen verdere vervolging
Begin januari werd bekend dat het Openbaar Ministerie Holleeder voorlopig niet gaat vervolgen voor betrokkenheid bij verschillende liquidaties. Er was onvoldoende bewijs tegen hem.



