Slachtoffers Robert M. nog zonder schadevergoeding
Nog geen vergoedingen A'damse zedenzaak
Dat zegt de advocaat van de slachtoffers in een gesprek met RTL Nieuws.
Kinderdagverblijf werkt niet mee
Robert M. zegt 87 kinderen te hebben misbruikt. Advocaat Richard Korver wil namens de ouders een regeling treffen voor een schadevergoeding. Maar volgens hem weigert het kinderdagverblijf waar M. werkte, mee te werken. Het kinderdagverblijf, voorheen Het Hofnarretje, wil niet zeggen wie de aansprakelijkheidsverzekeraar is. Volgens de advocaat van het kinderdagverblijf, Benito Boer, heeft de vragende partij te weinig informatie verstrekt. Het zou nog onduidelijk zijn namens wie advocaat Korver optreedt en om welke schade het zou gaan.
Het Hofnarretje heeft heraaldelijk signalen genegeerd die wezen op het misbruik. Dat blijkt uit een rapport van de commissie-Gunning, die onderzoek deed naar de zaak. Vooral de directie Het Hofnarretje krijgt flink wat kritiek in het rapport.
Wel schikking Benno L.
In een andere grote misbruikzaak bereikte advocaat Edgar Mulders wel een schikking. De ouders van zwemleraar Benno L. uit Den Bosch krijgen allemaal 14.000 euro van de aansprakelijkheidsverzekeraar van de zwemschool.


