RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws

Ex-scholier huwt lerares na seksaffaire

Reageer
De aanhouder wint. Dat blijkt uit het huwelijk van een leerling met zijn ex-lerares, met wie hij als kind een seksuele relatie had.

Seksaffaire

De Amerikaan Vili Fualaau, nu 22, had in 1996 als 12-jarige scholier een opzienbarende seksaffaire met de destijds getrouwde lerares Mary Kay Letourneau. Hij treedt op 16 april met de inmiddels 43-jarige vrouw in het huwelijk.

Kinderverkrachting

De vrouw, toentertijd moeder van vier kinderen, zat eerder een celstraf uit van 7,5 jaar wegens seks met haar toen minderjarige pupil. Ze werd formeel veroordeeld wegens kinderverkrachting. De relatie ging door na haar vrijlating in augustus vorig jaar.

Verboden

Naast haar vier kinderen uit haar eerste huwelijk kreeg ze van Fualaau nog eens twee kinderen. Letourneau was zwanger van de eerste toen ze in 1997 werd gearresteerd en uiteindelijk veroordeeld. Het tweede kind kreeg ze tijdens haar detentie. Dit kind werd verwekt toen de vrouw al na zes maanden cel op vrije voeten was gesteld wegens goed gedrag. Ze moest terstond terug de bak in. De meisjes werden verzorgd door de moeder van Fualaau.

Lees ook:

Meer opmerkelijke berichtenMeer opmerkelijke berichten

Bekijk ook:

Opmerkelijke reportages uit het RTL NieuwsOpmerkelijke reportages uit het RTL Nieuws

Doe mee aan de NIEUWSQUIZ:

Tien vragen over het nieuws van de afgelopen week

Reageer

Laatste buitenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo