RTL Nieuws
Tandarts aangeklaagd wegens gebruik sperma
Reageer
Een tandarts uit de Amerikaanse staat North Carolina zou vrouwelijke patiënten tijdens de behandeling sperma hebben toegediend.
Substantie
Dat schrijft de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws. De 44-jarige tandarts is aangeklaagd nadat zes patiënten een klacht hadden ingediend. Tijdens een behandeling kregen zij een substantie te slikken, wat later sperma bleek te zijn.
Huiszoeking
Ook de assistentes van de man hadden al eerder het idee dat er iets niet in de haak was. Ze schakelden de politie in. Bij een huiszoeking werden vervolgens injectienaalden en spuiten met resten van sperma gevonden.
Ontkenning
"Ik heb mijn patiënten nooit met sperma geïnjecteerd. Dit is te gek voor woorden. Ik heb een dochtertje van tien jaar", verklaarde tandarts Richard Hall naar aanleiding van de beschuldigingen.
Lees ook:
Meer opmerkelijke berichten



