RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 02 december 2009, 11:45

Amerika in 2011 weg uit Afghanistan

Reageer
Amerika wil in juli 2011 beginnen met het terughalen van troepen uit Afghanistan. Dat zegt president Barack Obama. Het plan past in de nieuwe strategie voor Afghanistan.

Maar voor het zo ver is, gaan er eerst nog 30.000 extra militairen naar het land in Centraal-Azië. Met de extra manschappen komt het totaal aantal Amerikaanse militairen op bijna 100.000.

Obama verwacht dat de NAVO ook extra troepen stuurt. Volgens NAVO-baas Rasmussen zullen dat er zeker 5.000 zijn. Volgens hem komt het besluit van Amerika op het juiste moment.

Minister Van Middelkoop is blij met het plan van de Amerikaanse president. Hij noemt het besluit over de extra troepen en de geleidelijke terugtrekking in 2011 'verstandig'.

Reageer

Laatste buitenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo