RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 07 februari 2010, 14:30

Topman van Toyota biedt excuses aan

Topman van Toyota biedt excuses aan
Reageer
De hoogste baas van Toyota, Akio Toyoda, heeft zijn excuses aangeboden voor de grote terugroepactie van de autofabrikant. We vinden het heel vervelend dat onze klanten zich niet veilig voelen, zei hij.

In de hele wereld haalt Toyota auto's terug omdat er problemen zijn met het gaspedaal. Dat kan blijven hangen. In totaal gaat het om miljoenen wagens, in ons land zijn het er 95.000.

De terugroepactie is een flinke domper voor Toyota. De modellen van 's werelds grootste autoproducent hadden tot nu toe een goede reputatie.

Onder de modellen die worden teruggeroepen, zijn ook populaire auto's van Toyota, zoals de Aygo en de Avensis. Verder gaat het om de iQ, Yaris, Auris, Corolla, Verso en RAV4 met bouwjaren die teruggaan tot februari 2005 (zie lijstje hieronder). Met de Lexus en alle andere Toyotamodellen is niets mis, zegt een woordvoerder van Toyota.

Wat moet je doen als je gaspedaal blijft hangen?

Reageer op dit nieuws

 De modellen Bouwjaar  
  iQ  nov 2008 – nov 2009    
  Yaris  nov 2005 – sep 2009    
  Auris  okt 2006 – 5 jan 2010    
  Corolla  okt 2006 – dec 2009    
  Verso  feb 2009 – 5 jan 2010    
  RAV4  nov 2005 – nov 2009    
  AYGO    feb 2005 – aug 2009    
  Avensis   nov 2008 – dec 2009    

Reageer

Laatste buitenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo