RTL Nieuws | 29 december 2011, 10:28

Chavez verdenkt VS van 'kankercomplot'

President Hugo Chávez van Venezuela heeft zich hardop afgevraagd of de Verenigde Staten Latijns-Amerikaanse leiders met kanker besmetten. Dit omdat vier leiders in Zuid-Amerika het afgelopen jaar getroffen zijn door de ziekte, onder wie Chávez zelf.
fotoFoto

Chavez verdenkt VS van 'kankercomplot'

"Zou het vreemd zijn als zij (de VS) een technologie hebben ontwikkeld om iemand kanker te laten krijgen? Het is toch wel erg vreemd wat er met sommigen onder ons in Latijns -Amerika gebeurt, heel erg vreemd", zei Chávez tijdens een plechtigheid van de strijdkrachten.

Aanleiding was kanker bij Kirchner

Hij doelde op het lot van de Argentijnse president Cristina Kirchner. Bij haar is pas kanker geconstateerd. Chávez heeft naar eigen zeggen recent een ernstige vorm van kanker overwonnen, onder meer door behandeling in Cuba.

Ook leiders Paraguay en Brazilië

Ook de Braziliaanse president Dilma Roussef is tegen kanker behandeld en haar Paraguaanse ambtgenoot Fernando Lugo lijdt eveneens aan een vorm van kanker.

Tell A Friend
mail
Print
Print Chavez verdenkt VS van 'kankercomplot'
Tip De Redactie
Tip de redactie
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
ADVERTORIALS
SITEMAP
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES