RTL Nieuws | 29 januari 2012, 01:41

President Saleh voor behandeling in VS

President Ali Abdullah Saleh van Jemen is voor een medische behandeling aangekomen in de VS. Hij heeft de garantie kregen niet te worden vervolgd.
fotoFoto

President Saleh voor behandeling in VS

Saleh was het afgelopen jaar het mikpunt van bloedige protesten. Hij raakte zelf ernstig gewond door een aanslag op zijn paleis. Onlangs droeg Saleh na 33 jaar op het pluche de macht over aan vicepresident Abd-Rabbu Mansour Hadi. Alleen op papier is hij nog staatshoofd van het Arabische land.

Saleh verbleef een aantal dagen in Oman en is nu via Londen doorgereisd naar New York. Daar wordt hij behandeld aan de verwondingen die hij interne link door een aanslag op zijn paleis opliep. Zijn afwezigheid in eigen land zou bovendien bevorderlijk zijn voor een vreedzame machtsoverdracht.

Tell A Friend
mail
Print
Print President Saleh voor behandeling in VS
Tip De Redactie
Tip de redactie
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
ADVERTORIALS
SITEMAP
WEER
VERKEER
AEX
AEX:

VANDAAG OP RTLNIEUWS.NL

RTL NIEUWS-TWEETS

UITGELICHT
Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.

Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.

RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.

RTL SERVICES