RTL Nieuws
Heather Mills klaagt krant aan
Reageer
Heather Mills, bijna ex van Paul McCartney, gaat juridische stappen ondernemen tegen News of the World. Dat lieten haar advocaten dinsdag weten.
De krant meldde dat Mills als twintiger werkte als prostituee. Het 38-jarige ex-model noemt de beweringen ,,onjuist en zeer schadelijk."
Hersteloperatie
Mills ligt momenteel in scheiding met de voormalige Beatlesster. Als de scheiding rond is, begint ze de procedure tegen de krant. Haar advocaten verklaren dat Heather erg overstuur is door het artikel. ,,Ze krabbelt op dit moment langzaam weer op na een hersteloperatie die ze moest ondergaan voor haar geamputeerde been. Ze verloor veel gewicht en heeft slaapproblemen als gevolg van de scheidingsperikelen. Dit artikel heeft het allemaal alleen maar erger gemaakt."
Verkeersongeluk
Mills mist een onderbeen sinds ze in 1993 betrokken was bij een verkeersongeluk. In 2002 trouwde ze met Sir Paul. Samen hebben ze een dochter: Beatrice.
Reageer 







