Spider-Man ontslagen!
Spiderman getroffen door crisis
Geboeftevrij maken
Vrees niet, als gemaskerde held zal hij New York geboeftevrij blijven maken, maar dat moet hij dan wel doen tussen zijn bezoekjes aan het arbeidsbureau door.
Weer een superschurk
Vanaf vandaag heeft Peter Parker, Spider-Mans sympathieke alter ego, geen baan meer bij de Daily Bugle, de krant waar hij als fotograaf werkzaam is. In het nieuwe deel - nummer 623 al weer - van de Marvel-stripserie krijgt hij namelijk zijn congé. Niet vanwege de crisis, niet vanwege teruglopende verkoopcijfers van zijn krant, maar omdat een superschurk hem erin luist.
Wasserijkosten
Maar goed, we leven toch in economisch barre tijden en tja, hoe betaalt hij nou de wasserijkosten voor zijn Spider-Man-kostuums? Dat loopt jaarlijks behoorlijk in de papieren. En hoe komt hij aan het geld om eten te kopen? Stelt hij zich verdekt op bij supermarkten om op onbewaakte ogenblikken volle winkelwagentjes zijn web in te slepen? Allemaal vragen die Joe Quesada, utigever van de stripserie, niet kan of wil beantwoorden. "We willen namelijk in de toekomst ook nog Superman-strips verkopen!"
CV afstoffen
Het is in ieder geval wel tijd dat Spider-Man zijn cv maar eens gaat oppoetsen.


