HomeHome
BinnenlandBinnenland
BuitenlandBuitenland
EconomieEconomie
SportSport
EntertainmentEntertainment
VideoVideo
RTL ResearchRTL Research

De Ierse luchtvaartmaatschappij Ryan Air serveert samen met het Britse Bmibaby het duurste kopje koffie van alle prijsvechters die vanaf Nederland vliegen. Zij rekenen hiervoor 3 euro.
Het blad Zakenreis Magazine inventariseerde de catering aan boord van de aanbieders van goedkope vliegreizen. Het goedkoopste bakje koffie is te vinden aan boord van de toestellen van Clickair, SkyEurope, Sterling en Vueling: 2 euro.
Voor een broodje moeten passagiers het meest betalen bij Bmibaby en Sterling, namelijk 6 euro. Het goedkoopst is Clickair, die 3,50 euro vraagt voor een broodje.
Het inchecken van een koffer kan bij Jet2.com oplopen tot 19 euro. Hierna volgt Bmibaby met 12,80 euro. Transavia.com is de enige prijsvechter die niets vraagt voor het meebrengen van ruimbagage.
De betaalde extra's krikken de inkomsten van de prijsvechters op. Ryanair haalt relatief de meeste omzet uit neveninkomsten, namelijk 20% van de totale omzet. Easyjet volgt met 16%, aldus Zakenreis Magazine.

Hoeveel boetes hebben de flitspalen in jouw gemeente opgeleverd? Check het hier.
Onze correspondenten Erik Mouthaan, Jeroen Akkermans en Roel Geeraedts bloggen.
RTL Nieuws volgt 60 beloftes die het kabinet Rutte heeft gemaakt toen het aantrad.