Oud-wethouder leeft als zwerver
Nachtopvang
Dat blijkt maar weer eens uit de levensloop van de Rotterdamse oud-wethouder Rabella de Faria. Gemeenteraadslid Dries Mosch heeft een bericht in Metro bevestigd dat de vroegere politica van Leefbaar Rotterdam het afgelopen jaar lange tijd een zwervend bestaan heeft geleid. Haar positie was zo penibel dat ze zich heeft gemeld bij de nachtopvang.
Zakenvrouw
De Faria was tussen 2002 en 2004 wethouder Veiligheid en Volksgezondheid. In 2001 werd ze als directeur-eigenaar van luchtvaartbedrijf Faravia uitgeroepen tot zwarte zakenvrouw van het jaar. Een jaar later gaf ze haar positie op voor een politieke carrière bij Leefbaar Rotterdam.
Faillissement
Nadat De Faria moest aftreden als wethouder kon ze geen werk meer vinden. Een uitkering werd haar geweigerd omdat ze een koophuis bezat. Een belastingschuld leidde tot haar persoonlijke faillissement en haar huis raakte zij kwijt na de scheiding van haar man. Op dit moment woont de oud-wethouder bij vrienden.



