Bavo is in Athene om onder de rook van de Akropolis met de splinternieuwe opvolger van de Chevrolet Matiz te rijden; de Chevrolet Spark. Hoe klein en fijn deze Koreaanse Amerikaan is zoekt Bavo uit.
De Chevrolet Matiz was niet bepaald het toonbeeld van spetterend design en een frisse uitstraling. Dat is bij zijn opvolger wel anders. De Spark combineert een scherpe lijnvoering met gedurfde designelementen. Daarmee is het een frisse nieuwkomer.

De auto is afgeleid van de conceptcar Beat die onderdeel uitmaakte van een drietal conceptmodellen voor de opvolger van de Matiz. Het publiek heeft uiteindelijk de Beat gekozen.
De Chevrolet Spark komt naar ons land en is er alleen als vijfdeurs. Onder de motorkap is een 1.0 liter benzine met 68 pk of een 1.2 benzine met 81 pk. De Spark is straks verkrijgbaar vanaf 8.495 euro.
Voor meer informatie:
www.chevrolet.nl/spark
Naar de Chevrolet Merkenpagina
Terug