Subaru Justy

  • Bekijk hier de video van de Subaru Justy, 11 november 2007


  • Deze week rijdt Bavo Galama met de kleinste telg uit de Subaru familie; de Justy. Deze kleine Japanner is de zuinigste auto in zijn klasse en Bavo kijkt hoe deze compacte auto rijdt.

    Subaru komt dus met een nieuwe kleine telg; de Justy. Omwille van het terugdringen van de schadelijke uitstoot van uitlaatgassen moeten automerken met extra zuinige en schone modellen komen. Deze nieuwe Justy heeft de laagste CO2 uitstoot in zijn klasse.
    De Subaru Justy komt maar met één motorisering: een 1,0-liter benzinemotor met 70 pk.
    Er komen twee uitvoeringen, een Active en een Trend. Standaard op beide versies vinden we airco, elektrische raambediening, zes airbags, centrale deurvergrendeling en ABS. De Active, het meest luxueuze uitrustingsniveau, biedt daarnaast nog airconditioning en 14 inch lichtmetalen wielen.
    Het nieuwe compacte model van de Japanners is in ons land te koop vanaf 10.995 euro.
    Deze nieuweling is de derde Subaru Justy uit de geschiedenis. Het voorlaatste model verdween in 2003 van de vaderlandse markt en was een zustermodel van de toenmalige Suzuki Swift.

    Voor meer informatie:
  • Subaru Justy


  • Naar de Subaru Merkenpagina



  • Terug
    Zondag 16.30 RTL 7
    Zaterdag 16.30 RTL 7
    Zaterdag 12.00 RTL 4
    Kies Automerk
    nieuws
    artikelen video